15 листопада до учнів 5 – 6  класів Новоселицького ліцею №1 завітали представники поліції – інспектор ювенальної превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області старший лейтенант поліції Гуцу Роман Дмитрович та поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області капітан поліції Лях Віталій Валентинович, інспектор сектору реагування патрульної поліції старший лейтенант поліції Гудан Михайло Віталійович, які ознайомили дітей з правилами безпеки на дорозі, виконали практичні вправи.

Це була не просто бесіда, а щире безпосереднє спілкування, під час якого учні дізналися багато нового та закріпили свої знання з правил дорожнього руху.

Ми дякуємо представникам поліції за змістовну та корисну інформацію та за високий професіоналізм і сподіваємося, що отримані знання під час занять допоможуть кожному.