У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля  розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу у Новоселицькому ліцеї №1 стартував тиждень  духовно-морального та етичного виховання.  Дітки переглянули мультфільми про толерантність та відеоролики.  Під гаслом : «Робимо разом» учні зробили цікаві та яскраві аплікаціі своїми руками , що символізувало рівність, щирість та доброту один до одного» У рамках проєкту   «З Україною в серці» відбувся   КВЕСТ-ТРЕНІНГ “Толерантність – мистецтво жити в мирі”   серед учнів 3-4 класів.   Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Тиждень пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій. Дякую всім за активну участь!

Класні керівники 3-іх  класів: Ельвіра Куті, Людмила Кодряну