Убезпеч своє життя під час зимового відпочинку

Чого навчився – пам’ятай!

І так старайся жити.

Аби зумів себе ти сам,

Надійно захистити!

 Зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку. Життєво  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я у зимовий період.

Саме тому з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я учнів та надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, правил безпечної  поведінки  вдома  та  на  дорозі  в  зимовий період  у 10-А класі з  18  по  22  грудня  пройшов тиждень безпеки  життєдіяльності.
В  рамках тижня пройшли найрізноманітніші бесіди та виховна справа на тему: «Поведінка в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень», основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я в умовах низьких температур; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді у зимовий період;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у ліцеїстів співчуття, бажання допомогти. Ліцеїсти переглянули презентацію та обговорили її.

Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.

Класний керівник                           Сніжана Козак