Хто молодці? Ми – молодці!

Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу “Життя тварин: виправляємо помилки”.

Приємно дивитись на гарні малюнки, а якщо ці малюнки відображають ідею відповідального ставлення до тварин, то це вдвічі приємніше та захоплююче.

Учасники старались не лише правильно зобразити тварин та їх оточення, але і зробити  зображення  емпатійними, передати емоції та почуття безпритульних та домашніх котів і собак. Віримо, що з такою молоддю в найближчому майбутньому кожна тварина України матиме відповідального та люблячого господаря.

Вітаємо переможців та їх керівників:

І місце:

• Мандзій Єлизавета, учениця 3-А класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (керівник Е. Куті);
  • Топорівська Аліса, учениця 5-А класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (керівник Є. Каптар).

ІІІ місце

• Іфтимійчук Єлизавета, учениця 5-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (керівник О. Петрова);
  • Коровицький Андрій, учень 4-А класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (керівник С. Волканеско).

Переможця у номінації “Художня виразність” (поза призовими місцями):

• Вакарчук Паула, учениця 3-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (керівник Л. Кодряну).

Разом ми робимо цей світ добрішим!