«Соборна Україна – незламна нація»

Україна, розташована на перетині різних історичних та культурних впливів, завжди була територією, що поєднує західні та східні частини. Населена різноманітними етнічними групами і різними традиціями.

Сучасна Україна не зважаючи на виклики, які виникають в політиці, економіці та мові, країна залишається соборною. Національна єдність в Україні базується на спільній історії, культурі та мові, які поєднують західні та східні регіони. Учні 4-Б класу з нагоди Дня Соборності України взяли участь у виховній справі під гаслом «Соборна Україна – незламна нація» #вихованняБуковини2024 #НПВБуковини2024 #СоборнаУкраїна_НезламнаНація

Учні підійшли креативно і виготовили стіннівку із долоньками на яких написали міста соборної України. Нагадали, чому Україну називають соборною, переглянули відеоролик про Українські міста та заспівали пісню «Ой у лузі червона калина»

Соборність України стала важливим фактором у її розвитку, що дозволяє країні використовувати свою унікальну позицію.

Класний керівник Гуцуляк Валерія