Ми маленькі патріоти

В рамках тижня «Сила нації – в її єдності», з метою формування національної свідомості школярів, виховання почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України; закріплення знань учнів про Україну, соборність країни, її символи, традиції, виховання почуття гордості, любові та поваги до своєї Батьківщини і народу, її символів, традицій; розвитку пізнавальних інтересів  та творчих здібностей в 2-Б класі пройшов виховний захід « Ми маленькі патріоти».

Під час квесту-мандрівки діти прослухали легенди про державні та народні символи України, повторили, що вони символізують, малювали народні символи України, складали сенкан « Україна». Учні дізналися історію виникнення пісні « Ой, у лузі червона калина», з задоволенням заспівали.

Другокласники віддали шану захисникам, жителям Новоселиччини, які загинули під час воєнних дій, захищаючи незалежність, єдність, свободу нашої України.

Класний керівник Ірина Чебан