ДЕНЬ  ЄДНАННЯ

Головна мета цього дня — показати єдність українського народу, згуртованість українців навколо національної ідеї, а також, що ми – єдиний народ і хочемо жити в мирі. З нагоди свята в 3- Б класі  було проведено виховний  захід «16 лютого -День єднання».

Розпочали третьокласники із виконання Гімну України, потім діти переглянули презентацію і познайомились з історією свята, що  воно  ще дуже юне і відмічається з 2022 року та єднає всіх українців.

Маленькі патріоти  читали вірші про Україну, згадували з вдячністю про наших Захисників і віддавали шану загиблим воїнам, які боронять нашу країну – хвилиною  мовчання Потім  створили в коридорі коло єднання демонструючи національні прапори. Діти засвоїли, що після Перемоги їм жити, навчитись, працювати на рідній  Землі. А головне – бути вільними та кожного року відзначати це свято.

Класний  керівник 3-Б класу:  Людмила  Кодряну