Щороку до 20 лютого у багатьох містах України та світу проходять тихі акції вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, символом яких є фігурки ангелів, якими прикрашають дерева. Вони символізують душі героїв, які захищали Україну, а тепер стали янголами-охоронцями нашого народу. Так, учні 6-А класу Новоселицького ліцею №1 взяли участь в акції «Ангели пам’яті». Діти переглянули відео «Євромайдан: історія та головні події», розвісили на деревах заздалегідь підготовлені паперові фігурки ангелів в пам’ять про загиблих Героїв, що боролись за гідність та свободу українського народу під час Революції Гідності.

Цей захід став для дітей нагодою детальніше дізнатися про події Революції Гідності, адже багато хто з них про ті часи знає дуже мало.

Наталія Підлісна, класний керівник 6-А класу