ЗАВЕРШИВСЯ ІІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД

Завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, що проводився протягом січня-лютого Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації та комунальним закладом «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області».

Цьогоріч у складі команди Новоселицької міської територіальної громади були й здобувачі освіти Новоселицького ліцею №1. Відрадно, що троє з них стало переможцями:

• Нікіта ГАБА, учень 9-Б класу посів ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови (вчитель – Юлія АНДРИЦЬКА);
  • Олександра ГУЛЬПЕ, учениця 9-Б класу посіла І місце на олімпіаді з обслуговуючої праці (вчитель Валентина ГУШИЛА);
  • Олександр КОРОЛЬ, учень 9-Б класу посів ІІ місце на олімпіаді з історії (вчитель Василь ГОРБАТЮК).

Вітаємо учнів та їх наставників! Бажаємо нових звершень та досягнень! Пишаємося вашими здобутками!