Феномен Володимира Івасюка

#Івасюку75 #вихованняБуковини2024 #НПВБуковини2024

Його земне життя тривало лише 30 років. Але за цей короткий час він виконав свою місію, використав талант і потенціал, зробивши українську пісню модною на весь світ. Феномен Володимира Івасюка в тому, що його пісні до сьогодні звучать, вони популярні, їх знає молодь, а сучасні виконавці їх переспівують.

Так, з нагоди Дня народження митця в 9-А класі відбулася виховна справа «Пісенний спадок Володимира Івасюка – очима юних художників». Захід почався зі знайомства учнів із біографією Володимира Івасюка. Діти дізналися про цікаві факти з життя та творчості митця. Основною частиною виховної справи було прослуховування та обговорення популярних пісень Івасюка. Учні з цікавістю слухали тексти пісень, обговорювали їхні значення та роль у відтворенні національної ідентичності. Підсумком заходу став малюнок за мотивами однієї з найвідоміших пісень митця «Я піду в далекі гори».

Пресцентр 9-А класу