8 березня: не про квіти, а про права

8 березня – це Міжнародний день прав жінок, яке в радянські часи стало Міжнародним днем жінок. Фактично святом, яке звело роль жінки до виховання дітей, домашніх справ тощо. Здавалося б, у XXI столітті вже маємо відходити від цих стереотипів.

Саме новому підходу до відзначення 8 березня було присвячено виховну справу в 9-А класі. Учні дослідили історію свята, а також склали профайл лідерки-борчині.

Оксана Кісь, докторка історичних наук, писала: «Я аж ніяк не закликаю позбавити жінок вітань, подарунків і виявів прихильності та визнання. Навпаки: пропоную жінкам домагатися, щоб усе це – повагу, турботу, любов – вони отримували і відчували постійно, щодня. І лише один день на рік – 8 березня, у Міжнародний день прав жінок – згадували про проблеми і несправедливість, із якими стикаються у своєму житті, у родинах і на робот».

Пресцентр 9-А класу