Сон – це велика і незамінна частина нашого життя, під час якої ми відпочиваємо і відновлюємо сили, витрачені за активно прожитий день.Дотримуючись правильного сну організм відновлює сили, приводить себе до ладу, в нашому організмі відбуваються унікальні відновні процеси, без яких нам ніяк не можна відчути бадьорість і компенсувати повноту наших сил.

Учні  3-Б класу долучилися до відзначення  Всесвітнього дня сну.Переглянувши презентацію дізналися про походження свята та важливість  сну.

Також третьокласники долучились  до флешмобу у піжамах. У класі було проведено «Піжамний день». Під час якого школярі цілий день провели у своїх улюблених піжамах та капцях. Піжама – це щось тепле, добре. Ми сьогоднішнім піжамним днем говоримо, що школа – це твоє тепле, домашнє місце, де тобі добре.

День  видався  веселим і нестандартним. Учні прожили ще один надзвичайно цікавий Тематичний День присвячений Всесвітньому дню сну .

Класний керівник  3-Б класу: Людмила  Кодряну