15 березня – Міжнародний день сну

Сон нам життєво необхідний. Під час нормального і здорового сну в нашому організмі відбуваються унікальні відновні процеси, без яких нам ніяк не можна відчути бадьорість і компенсувати повноту наших сил. Ідея відзначати «День сну» існує давно. Цього року учні 4-Б класу теж його відзначали. Учні дивилися відео-поради, як покращити свій сон та швидше заснути, продивилися презентацію про процеси, які відбуваються в нашому організмі під час сну та розповіли, що допомагає їм зробити свій сон спокійним.

Стара істина говорить, «сон – найкращі ліки», і результати дослідження підтвердили справедливість цієї народної істини, спокійний нічний сон є необхідною умовою для того, щоб імунний захист організму проявляв свої здібності самим найкращим чином.

Бережіть свій сон – він є однією з запорук здоров’я організму.

Гуцуляк В.В.