#МентальнеЗдоров’я #ТиЯк #ЯкТиБуковина #ПіклуюсьПроМентальне #ВихованняБуковини2024

Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні  аспекти. Це означає, що ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Діти потребують підтримки, особливо зараз, коли іде війна. Ранкові зустрічі, вправи для релаксації, гарного настрою допомагають бути впевненими та успішними.

З учнями 4-х класів Новоселицького ліцею №1 було проведено «Коло єднання» за Всеукраїнською програмою Олени Зеленської «Ти як?». Діти ділилися своїми  переживаннями та успіхами. Виконали практичні вправи на розвантаження психологічного стану та дарували один одному обійми.

Посмішка та позитивні емоції –  це найкращі ліки для здоров’я.

Класні керівники С. Волканеско, В. Гуцуляк