Наближається пора весняних канікул. Для учнів це час відпочинку, спілкування з друзями, заняття улюбленою справою. Водночас це період досить небезпечний, тому необхідно проінформувати учнів про заходи безпеки в різноманітних ситуаціях. Так, учні 6-В класу Новоселицького ліцею №1 провели з класним керівником Яною Дисар лікбез на тему «Бережи себе, бережи життя!» в класі безпеки, де отримали інструктажі з питань безпеки життєдіяльності, а саме:

–        дотримання правил безпечної поведінки з легкозаймистими та токсичними речовинами, електроприладами та газоприладами;

–        вибухонебезпечними предметами;

–        дотримання правил пожежної безпеки і безпеки дорожнього руху;

–        правил поведінки біля водоймищ;

–        дій учнів за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога».

Обговорили правила надання першої домедичної допомоги, переглянули літературу щодо безпечної поведінки, спробували відчути свій стан в бронежилетах та протигазі. Учні впевнені, що опрацювання правил безпеки допоможе їм не лише насолодитися весняними канікулами, але й провести їх з усвідомленням важливості власної безпеки.

Яна Дисар, класний керівник 6-В класу