Мої безпечні весняні канікули

Канікули – це час відпочинку, нових вражень та оздоровлення. І разом з тим найвідповідальніша пора для батьків. Адже, головним завданням дорослих  на канікулах є безпечна організація дитячого дозвілля.

Саме тому, напередодні весняних канікул з учнями 1-Б класу відбулась виховна справа на тему: «Мої безпечні весняні канікули», під час якої ми обговорили з дітьми всі найважливіші моменти, які стосуються безпеки їхнього життя, а саме:

–       дотримання правил безпечної поведінки з легкозаймистими та токсичними речовинами;

–        вибухонебезпечними предметами;

–        дотримання правил пожежної;

–        безпеки і безпеки дорожнього руху;

–        правил поведінки біля водоймищ;

–        дій учнів за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога».

Наше заняття проходило в обладнаному кабінеті з безпеки життя. Учні переглянули відеоролик, пригадали всі правила, згадали небезпечні ситуації, які можуть трапитися і повторили алгоритм дій при виникненні цих ситуацій.

А на останок діти отримали буклет «Щоб весняні канікули були безпечними», який вдома переглянуть разом зі своїми батьками.

Класний керівник 1-Б класу: Оксана Сірякова