З початком канікул у школярів з’являється багато вільного часу. Але, щоб весняні канікули пройшли весело та незабутньо, необхідно зробити їх безпечними. З метою попередження нещасних випадків в умовах воєнного стану під час канікулярного періоду у 10-А класі проведено позаплановий інструктаж, в кабінеті Безпеки, з питань безпеки життєдіяльності:

– дотримання правил безпечної поведінки з легкозаймистими та токсичними речовинами;

– вибухонебезпечними предметами;

– дотримання правил пожежної безпеки і безпеки дорожнього руху;

– правил поведінки в лісі та біля водоймищ;

– дій учасників освітнього процесу за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога».

Десятикласники пригадали та обговорили правила поведінки в різних ситуаціях та дійшли висновку, що найдорожче у кожної людини – це здоров’я та життя, а тому, щоб їх вберегти потрібно дотримуватись правил безпечної поведінки вдома та за його межами. Саме знання правил з питань безпеки життєдіяльності збереже життя.

Тож будьте обережні під час канікул, дотримуйтесь правил безпеки та проведіть гарно час!

Класний керівник                          Сніжана Козак