Ми на порозі весняних канікул!

Із початком весняних канікул у школярів з’являється більше вільного часу. З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення різних неприємних ситуацій учнів та їхніх батьків важливо ознайомитися із правилами техніки безпеки під час весняних канікул, з обов’язковим їх дотриманням. Саме цьому був присвячений інструктаж з питань безпеки життєдіяльності в 9-А класі. Відбувся захід у кабінеті безпеки Новоселицького ліцею № 1. Діти звернули увагу на дотримання правил безпечної поведінки з легкозаймистими та токсичними речовинами; вибухонебезпечними предметами; дій учасників освітнього процесу за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога» тощо.

Дбаймо про власну безпеку! Бережімо себе!

Пресцентр 9-А класу