«Правила безпечної поведінки під час весняних канікул»

Весняні канікули – це пора, на яку очікує кожен школяр, адже це можливість відпочити, їх слід провести цікаво й корисно, не просиджуючи перед телевізором чи комп’ютером.

У рамках загальношкільних заходів з питань безпеки життєдіяльності у 5-Б відбулась виховна справа на тему «Правила безпечної поведінки під час весняних канікул».  Під час якої учні повторили інструктажі з питань безпеки життєдіяльності, а саме:

• дії учасників освітнього процесу за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога»;
  • дотримання правил безпечної поведінки з легкозаймистими та токсичними речовинами;
  • правила поведінки біля водоймищ;
  • правила пожежної безпеки;
  • правила електробезпеки;
  • правила безпечної поведінки при виявленні витоку газу;
  • правила безпеки на дорозі;
  • правила безпечної поведінки коли ти сам вдома;
  • правила безпечної поведінки на вулиці;
  • правила поведінки в лісі;
  • правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

На завершення п’ятикласники отримали пам’ятку безпечної поведінки під час весняних канікул.

Діти, не забувайте про правила безпечної поведінки та бережіть себе! Гарного відпочинку!

Класний керівник 5-Б класу                 Оксана ПЕТРОВА