Вибери професію, яку ти любиш, і тобі не доведеться працювати жодного дня в твоєму житті. Конфуцій

В рамках загальношкільного проєкту «З Україною в серці» з 25.03.24 по 29.03.2024 у Новоселицькому ліцеї №1  відбувся тиждень трудового та економічного виховання. Основними завданнями трудового та економічного виховання було: формування економічних понять, поглядів, переконань, здатність розуміти важливість правильного вибору майбутньої професії, розуміння важливих кроків для досягнення майстерності та успіху в будь-якій справі; виховання поваги до різних професій, уміння знаходити позитивні моменти під час виконання різних робіт; формування практичних навичок в процесі трудової діяльності.

Протягом цього тижня для учнів було проведено ряд заходів:

• виховні справи «В житті є тисяча професій, одна із них твоя» для 5-6 класів;
  • виставка стінгазет «Моя майбутня професія»;
  • вікторина «5 цеглин до успіху» для учнів 5-6 класів;
  • підбиття підсумків.

Протягом тижня учні активно приймали участь у всіх запланованих заходах.

Класні керівники 5-х класі