З вогнем не жартуй!

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який пройшов у 3-Б класі ,  було  проведено   перегляд тематичного відео «Правила пожежної безпеки для дітей» . Основною метою  перегляду було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я ,поглибити знання  про причини та обставини виникнення пожеж; нагадати правила пожежної безпеки в побуті; розвивати навички користування первинними засобами пожежогасіння; виховувати обачність, обережність, відповідальність.

Учні  ознайомилися з причинами  виникнення  пожеж,відгадували загадки, пов’язані з вогнем, обговорювали небезпечні ситуації за малюнками.

Третьокласники  закріпили  прості правила, які допоможуть  їм не розгубитися під час пожежі і врятуватися від вогню.

Класний керівник 3-Б класу: Людмила Кодряну