Коло підтримки «Ти як?»

#ЯкТиБуковина

#ПіклуюсьПроМентальне

#ВихованняБуковини2024

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді України Олени Зеленської, яка покликана створити систему сервісів і послуг, що зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати українців у складні часи повномасштабної війни, було проведено коло підтримки для учнів 8-Б класу.

Так, було проведено  з учнями бесіду на тему: «Відповідальність як складова ментального здоров’я», створено коло довіри, під час якого діти мали можливість висловити свої відчуття стосовно мікроклімату класу.  Метою заходу було формування в учнів навичок спілкування з однолітками та формування сприятливого соціально-психологічного клімату в учнівському колективі.

Восьмикласники активно приймали участь у різноманітних вправах під час кола довіри, отримали гарні емоції виконуючи руханку «Пінгвіни» та дізналися багато нового один про одного.

Класний керівник 8-Б класу: Одажіу Р.Г.