Хто молодці? Ми – молодці!

Підведено  підсумки обласного етапу IV Всеукраїнського конкурсу«Гуманне ставлення до тварин».

На обласний етап Конкурсу було представлено понад 30 робіт учнів та вихованців закладів загальної середньої, позашкільної освіти Недобоївської, Сокирянської, Топорівської, Глибоцької, Ванчиковецької, Новоселицької, Кіцманської ТГ та м. Чернівці.

Свої роботи представили і наші ліцеїсти та досягли таких результатів:

І місце – Горбатюк Ярослав, учень 6-А класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Підлісна Н.О.;

І місце – Войтова Олександра, учениця 9-В класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Ковдриш А.М.

ІІ місце  – Голубан Ганна, учениця 6-В класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Дисар Я.В.;

ІІ місце  – Дячук Юлія, учениця 7-А класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Лютик Л.В.;

ІІ місце – Король Олександр, учень 9-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Блейбер С.О.;

ІІ місце – – Бідяк Владислава, учениця 6-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Гушила В.О..

Вітаємо наших ліцеїстів з  перемогою у конкурсі! Дякуємо за чудові роботи учасникам конкурсу і їх керівникам.