Обласна Великодня кампанія #ПисанкаChallenge2024 Сяйво Великодньої писанки

Велик­день — одне з найсвятіших, найрадісніших і найбільших свят християн. Цей день є символом радості, віри, надії, любові, очікування зустрічі з непізнаним, з вічною таємницею буття. Цього дня найрідніші збираються разом за великоднім столом. Звідусіль лунають щирі побажання щастя, здоров’я, Божого благословення! Світ наповнюється добром та милосердям.

З метою ознайомлення учнів про традиції святкування Пасхи; формування інтересу до писанкарства; розвитку творчих здібностей дітей, уяви та зв’язного мовлення; виховання любові та глибокої поваги до традицій свого краю, до рідної української землі, в 2-Б класі проведено виховний захід «Сяйво Великодньої писанки».

Другокласники ознайомилися з українською обрядовістю, символікою унікального витвору української культури — писанки; ознайомилися з технікою розписування писанок, проявили свою майстерність під час малювання писанок, оформили виставку своїх робіт.

Класний керівник 2-Б класу Ірина Чебан