Обласна Великодня кампанія #ПисанкаChallenge2024

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Існує безліч повір’їв і застережень на Великдень. Дотримуючись їх, усе бажане здійснюється.

Учні 4-Б класу Новоселицького ліцею №1 напередодні Великодня зробили виставку своїх творчих робіт «Великодні фантазії». Діти малювали, вирізали та втілювали свої фантазії у реальність. Також відбулась бесіда на тему «Великодній кошик», учні малювали кошик та все, що кладуть до нього у це світле свято, переглядали відео «Дітям про Великдень», та розповідали чому люблять це чудове свято.

Учні 4-Б класу щиро вітають всіх із Світлим святом Воскресіння Христового й бажають добра, миру та злагоди в кожному з вас.

Класний керівник Гуцуляк Валерія