До поліції – на екскурсію

Життя – це найдорожчий скарб. І тому кожен повинен вчитися його берегти.

Правил у нашому довкіллі є чимало, і їх треба знати та виконувати, бо ми живемо у суспільстві, серед людей, а отже, повинні дотримуватися відповідних норм і законів. І чи не головними з-поміж них є правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, правила поведінки в громадських місцях.

Учні 2-Б класу відвідали Новоселицький міжрайонний відділ Управління СБ України в Чернівецькій області. Інспектор ювенальної превенції старший лейтенант поліції Гуцу Роман Дмитрович та інспектор з дотримання прав людини лейтенант поліції Бумбак Дмитро Віталійович провели з другокласниками оглядову екскурсію та роз’яснювальну бесіду на тему «Дотримання правил дорожнього руху та правил поведінки в громадських місцях», пояснювали основні правила поведінки, які діти повинні знати і дотримуватися їх, щоб не стати на шлях злочинних дій. Насамкінець школярі отримали солодкі подарунки.

Класний керівник 2-Б класу Ірина Чебан