«Боротися – значить жити, жити – значить боротися»

У 9-Б класі була проведена виховна справа на тему «Боротися – значить жити, жити – значить боротися», присвячена 80-й річниці депортації кримських татар та інших корінних народів Криму.

Під час заходу учні ознайомилися з історичними подіями, які відбулися 18 травня 1944 року, коли сталінський режим здійснив масове виселення кримських татар, греків, болгар, вірмен та німців з їхніх рідних земель. Депортація була жорстокою і призвела до численних жертв серед цивільного населення.

Для більш глибокого розуміння цієї трагедії учні переглянули відео, яке висвітлювало історичні факти, особисті спогади очевидців та наслідки депортації. Після перегляду відео відбулася дискусія, під час якої школярі висловлювали свої думки та обговорювали важливість збереження пам’яті про ці події.

Цей захід допоміг учням усвідомити важливість боротьби за свої права та збереження історичної пам’яті, а також зміцнив розуміння значення єдності та солідарності в сучасному світі.

Класний керівник Блейбер С.О.