Україна – це Європа

Україна — це не просто країна на карті Європи, але й важлива складова європейської цивілізації. Історія, культура, економіка та геополітичне становище України роблять її невід’ємною частиною європейського континенту.

Учні 4-Б класу Новоселицького ліцею №1 взяли участь у виховній справі «Україна – це Європа» в рамках декади громадянської освіти.

Учні переглянули презентацію, відео на патріотичну тематику та про цікаві факти про нашу державу. Малювали малюнки і вибороли всі нагороди в онлайн-вікторині «Що я знаю про Україну?».

Україна — це Європа не тільки географічно, але й історично, культурно та політично. Вона є невід’ємною частиною європейського континенту, з багатою історією та культурною спадщиною. Сучасні прагнення України до європейської інтеграції підтверджують її бажання бути частиною об’єднаної Європи. Україна і Європа йдуть разом у майбутнє, базуючись на спільних цінностях та історичному досвіді.

Класний керівник Гуцуляк Валерія