«Наші випускники – Герої України»

Герой (з грецької мови – напівбог, славетна людина, захисник) – людина, що проявляє найвищу форму мужності, яка за свої якості розглядається як ідеал, є прикладом для наслідування.

У цей надскладний для нашої України час героями стали майже всі. Адже, щоб подолати страшного ворога, має піднятися на боротьбу вся країна.

Такими героями стали для нас і наші випускники, які воювали і воюють зараз, захищаючи нашу землю.

В Україні та в багатьох інших країнах офіційно звання Героя  присвоюється за здійснення визначного геройського вчинку.

Відзначаючи День Героїв, свято на честь українських борців за свободу і незалежність, учні 6-Б класу вшанували полеглих героїв, наших випускників. Дізналися про їхнє життя до війни. Їхні героїчні вчинки на полі бою. Провели церемонію покладання квітів до їхніх меморіальних дошок  на стіні рідної школи

Класний керівник Валентина Гушила