Останній дзвоник у ліцеї – це перший дзвоник у дорослому житті

Останній дзвоник у ліцеї – це перший дзвоник у дорослому житті, на порозі якого сьогодні стоять наші випускники та дев’ятикласники. Саме їм адресуються особливі вітання й побажання. Для усіх нас цей рік був дуже непростим, але пам’ятаймо мудрі слова: “Навіть після сильного дощу з’являється красива веселка!” Щохвилини  наші захисники роблять усе для того, аби ми з вами могли спокійно навчатись. Ми дякуємо сьогодні нашим воїнам за мужність та героїзм. Тишу та спокій у наших домівках.

Любі мої учні, приймайте життєві випробування з гордо піднятою головою і ніколи не опускайте руки. Деякі з вас вирушають у самостійне доросле життя. Хай цей шлях буде щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами нашої країни! Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!