Святковий урок приурочений останньому дзвонику: прощання з навчальним роком.

Свято останнього дзвоника – це особливий день для кожного школяра. Це час підбиття підсумків, прощання з навчальним роком і початок літніх канікулів. Цьогорічний святковий урок на останньому дзвонику запам’ятався всім яскравими емоціями та теплими моментами.

30 травня в Новоселицькому ліцеї №1 відбулося свято останнього дзвоника, після якого у всіх учнів школи відбувся святковий урок. В 4-Б класі він пройшов так: учні ділилися спогадами про шкільні роки, дякували вчителям за підтримку та настанови. На святковому уроці відбулося урочисте нагородження активних учасників шкільного життя. Учні отримали грамоти за успіхи в навчанні, спорті та творчих конкурсах. Також діти повторили техніку безпеки під час літніх канікул. Всі побажали один одному гарного відпочинку, учні ділилися планами на канікули, мріяли про нові пригоди та відпочинок з рідними.

Наш святковий урок став яскравим завершенням навчального року.

Класний керівник Гуцуляк Валерія