Хто молодці? Ми – молодці! Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів»

З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, починаючи з 2013 року, проводить щорічний Всеукраїнський природоохоронний конкурс «День зустрічі птахів”.

У цьому році участь у конкурсі взяли заклади освіти майже з усіх регіонів України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва.
Загалом на розгляд оргкомітету було представлено понад 700 робіт.

На підставі рішення журі учні Новоселицького ліцею №1 посіли такі призові місця:

• І місце – учнівський колектив 1-Б та 8-Б класів Новоселицького ліцею Новоселицької міської ради Новоселицької ТГ Чернівецького району Чернівецької області (керівники Оксана СІРЯКОВА та Росина ОДАЖІУ);
  • ІІ місце – учнівський колектив 1-б класу Новоселицького ліцею № 1 Новоселицької ТГ Чернівецького району Чернівецької області (керівник Оксана СІРЯКОВА).

Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших успіхів!