У Новоселицькому ліцеї №1 розпочав роботу літній клуб для дітей в межах ініціативи DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні»

12 серпня в Новоселицькому ліцеї №1 розпочала роботу табірна зміна літнього клубу «DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні»», що реалізується у Новоселицькій територіальній громаді в рамках міжнародного Швейцарсько-Українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

У перший день 60 вихованців клубної зміни «Посмішка» познайомилися один з одним, виробили спільні правила перебування в клубі.

Модератори створили позитивний настрій та комфортну атмосферу, сприяли підвищенню самооцінки та усвідомленню дітьми унікальності кожної особистості, згуртуванню дітей навколо спільних цінностей, розвивали навичок активного слухання, уміння висловлювати та відстоювати власні погляди, навчилися домовлятися.

Крім того діти весело та активно провели час – співали, змагалися у різних видах спорту, творчо розвивалися.