ЛІТНІЙ КЛУБ «МИ ВДОМА – В УКРАЇНІ». ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

У Новоселицькому ліцеї №1 продовжує свою діяльність літній клуб «Ми вдома – в Україні», що організований в межах швейцарсько-українського проєкту «DECIDE Summer Clubs».

Четвертий день клубної зміни «Посмішка» пройшов під девізом «Усі ми різні, усі – рівноправні!». Діти закріпили свої знання про рівність, повторили правила поведінки у клубі, під час гри з картками діти навчилися правильно думати та формулювати власні бажання і потреби, зрозуміли різницю між бажаннями та реальними потребами в житті.

Дійшли висновку, що кожен з нас унікальний і неповторний, тому ми повинні цінувати і поважати один одного, тобто бути толерантними. Також у цей день діти сформували навички щодо здорового харчування, яке сприятиме зміцненню здоров’я та підвищить продуктивність в навчальному процесі, спорті, щоденній активності.

Крім того, вихованці малювали свої мрії, змагалися в спортивних естафетах та весело проводили час.