ЕКВАТОР ПРОЙДЕНО. Завершився 5-ий день роботи табірної зміни «Посмішка»

У п’ятий день роботи клубної зміни «Посмішка», що функціонує на базі Новоселицького ліцею №1 вихованці відкрили нові для себе поняття – «Різноманітність та плюралізм».

Сьогоднішня робота відбувалась, як і в попередні дні, у вигляді ігор та різних практичних вправ та завдань. Діти, за допомогою педагога-тренера, навчилися поважати думки інших, намагалися поставити себе на місце інших людей, склали коло цінностей клубної спільноти «Це ми, а це наші спільні цінності».

Крім того, в клубі сьогодні були гості – представники міської організації товариства Червоного Хреста, які в цікавій, ігровій формі розвивали в дітей навички з надання першої допомоги в різних надзвичайних ситуаціях.

Не обійшлося і без спортивних активностей. Інструктори з фізичної культури провели для дітей веселі естафети та ігри.

Перший тиждень у таборі пройшов легко, весело та корисно.