МИНУВ СЬОМИЙ ДЕНЬ РОБОТИ КЛУБНОЇ ЗМІНИ «ПОСМІШКА»

Сьомий день клубу «Посмішка», що працює в Новоселицькому ліцеї №1 розпочав свою роботу, як зазвичай, з ранкової розминки. Гаслом дня було «Будь в безпеці, пам’ятай про відповідальність!». Діти пригадали правила безпеки на дорозі, нагадали також про світлофор та пішохідний перехід, а закріпили ці знання пішим поход нашим містом.

Далі на дітей чекав модератор, яка запропонувала присутнім зануритися у світ фантазії та магії, відчути себе чарівниками, врятувати світ від голоду, бідності та інших бід, що й спробували зробити вихованці табірної зміни. У формі гри вони усвідомили, що, окрім «магічних», є й цілком «реальні» шляхи вирішення питань, як багато у всіх різних і цікавих думок, і кожен по своєму має рацію, адже в слові відповідальність кожна людина знаходить свій зміст і  вирішує для себе, наскільки вона здатна відповідати за свої вчинки, поведінку, ставлення до будь-яких подій чи оточуючих її людей.

Не обійшлося, звісно ж, й без спортивних ігор та дитячої творчості.

#DECIDESummerClubs, #Ми_вдома_в_Україні