День восьмий. Літній клуб «Ми вдома – в Україні»

Восьмий день клубної зміни «Посмішка», незважаючи на повітряну тривогу, розпочав свою роботу, як і зазвичай, з ранкової руханки.

Після спортивних активностей діти взяли участь у етнографічному квесті, де вихованці ознайомилися із культурними та історичними особливостями нашого регіону. Квест був організований за різноманітними тематичними станціями, відвідування яких передбачало виконання різноманітних активностей у малих групах.

На кожній станції після успішного виконання завдання діти отримували як нагороду елементи, з яких після проходження квесту разом з модераторкою виготовили традиційну українську іграшку оберіг – ляльку-мотанку.

Також, сьогодні діти дізналися більше про значення слів «влада» і «політика». Уявили себе політиками-супергероями, від яких залежить майбутнє країни та економіка. Кожна дитина отримала картку «Супергерой», яку вони заповнили різними якостями, якими мають володіти справжні герої.

Ще один день з життя клубу минув весело та пізнавально.

#DECIDESummerClubs, #Ми_вдома_в_Україні