Літній клуб «Ми вдома – в Україні». День дев’ятий

Дев’ятий день клубної зміни «Посмішка», що діє в Новоселицькому ліцеї №1 був присвячений інформаційній безпеці.

Діти почули, пригадали, дізналися про безпеку в інтернеті, безпеку від поширення фейкової інформації, переглянули відеоролики про правила користування сервісами мережі Інтернет, ознайомилися із загальними критеріями «хороших» ЗМІ та їх впливу на людей, навчилися ухвалювати спільні рішення, сприймати та передавати інформацію, працювати в команді.

Крім того, до зміни завітали гості – а саме Міхаєла-Родіка СВЄКЛА, психолог комунальної установи «Центр надання соціальних послуг», яка провела із дітками патріотичну вікторину, присвячену Дню Державного прапора та Дня Незалежності, які Україна відзначатиме вже завтра-післязавтра.

Ще один день з життя клубу минув весело та пізнавально.

#DECIDESummerClubs, #Ми_вдома_в_Україні