«ПОСМІШКО», ДО ЗУСТРІЧІ!

Ось і завершився літній клуб «Ми вдома – в Україні» для вихованців клубної зміни «Посмішка» у Новоселицькому ліцеї №1.

Швидко промайнули дні роботи дитячого клубу. Дні були насичені різними конкурсами, екскурсіями та зустрічами. Події у клубі залишили у пам’яті дітей позитивні емоції та гарні спогади. Керівники проводили з дітьми різноманітні ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше – спілкування.

Напередодні Дня Незалежності діти відвідали тематичний захід, організований КУ «Новоселицька публічна бібліотека», долучилися до урочистостей з нагоди Дня Державного прапора України, що відбулися на центральній площі міста.

Свої враження про відпочинок у клубі діти висловили у вигляді смайлів, та створили велику загальну картину найкращих спогадів про табір.

Діти залишились задоволені роботою літнього клубу «Ми вдома – в Україні», а керівники, в свою чергу, із задоволенням робили все щоб вихованці були щасливими, бо немає нічого кращого за радісні оченята та відверті посмішки малечі!

Дякуємо проєкту DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні» за такий прекрасний відпочинок для наших дітей.

#DECIDESummerClubs #Ми_вдома_в_Україні