Засідання Методичної ради №1

Розпочинається новий 2024-2025  навчальний рік та постають нові завдання перед педагогами. Так, 30 серпня 2024 року відбулося перше засідання Методичної ради в Новоселицькому ліцеї №1. Під час зустрічі були обговорені наступні питання:

1. Аналіз методичної роботи за 2023-2024 н. р. Завдання методичної служби закладу на 2024/2025 н. р. Обговорення плану роботи закладу освіти на навчальний рік (в т.ч. системи методичної роботи, педагогічної інтернатури, школи молодого вчителя, школи молодого класного керівника, взаємовідвідування тощо).

2.Розгляд планів роботи шкільних професійних спільнот, методичної ради, методичного кабінету,         психолого-педагогічного семінару, школи молодого вчителя «Джерело творчості», школи молодого класного керівника, асоціації класних керівників.

1. Організація та здійснення оцінювання результатів навчання здобувачів освіти (учнів 5-9 класів) відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти. (Наказ МОНУ від 02.08.2024 №1093).
  2. Визначення змісту, форм, видів і методів підвищення кваліфікації педагогів у 2024/2025 навчальному році. Інформальна освіта (самоосвіта). Ведення «Педагогічного резюме» в електронному форматі.
  3. Обговорення оновлених навчальних програм з базових дисциплін, підручників, рекомендацій Міністерства освіти й науки України щодо викладання предметів.

По завершенню були прийняті рекомендації, що покращать освітній процес та направлять педагогів на розвиток професійних компетентностей.

Заступник директора з навчально-методичної роботи                              Яна ДИСАР