- Коли Ви хочете запропонувати свою допомогу, запитайте спочатку чи вона потрібна.
- Розмовляючи з людиною, яка пересувається на візку, намагайтесь розташуватися так, щоб її та Ваші очі були на одному рівні, тоді Вам буде простіше вести розмову.
- Розмовляючи з людиною, яка має труднощі в спілкуванні, слухайте її уважно. Майте терпіння її вислухати, чекайте доки людина закінчить фразу. Не виправляйте її та не намагайтесь пояснити щось замість неї. Якщо це потрібно, ставте короткі запитання, які потребують коротких відповідей.
- Розмовляючи з людиною з вадами зору, обов’язково назвіть себе і тих людей, які прийшли з Вами. Якщо Ваша розмова проходить в групі, не забувайте пояснити до кого Ви на даний час звертаєтесь.
- Щоб звернути на себе увагу людини з вадами слуху помахайте рукою, або доторкніться до неї. Говорячи з нею, дивіться їй у прямо у вічі і говоріть чітко. Деякі люди читають по губам. Намагайтесь стояти так, щоб Вас та Ваші уста було добре видно та щоб Вам нічого не заважало (чашка з напоєм, їжа, книжка і т. д).
- Але найважливіше – це толерантне ставлення оточуючих. Люди з особливими потребами перестануть сидіти в чотирьох стінах, а ми з вами ще на один маленький крок станемо ближчими до них.
🔵ЗАПРОШУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ🟠:
Книги – морська глибина: Хто в них пірне аж до дна, Той, хоч і труду мав досить, Дивнії перли вин...11 Жовтня, 2024
«Вчись жити у злагоді зі світом»11 Жовтня, 2024
10 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я10 Жовтня, 2024
V Міжнародний урок доброти 202410 Жовтня, 2024
«Коло підтримки «Як ти?»10 Жовтня, 2024
Щорічно 10 жовтня відзначають Всесвітній день психічного здоров’я. Ця дата входить до переліку міжна...10 Жовтня, 2024