#вихованняБуковини2024 #НПВБуковини2024 Традиційно в Новоселицькому ліцеї №1 проводився «Олімпійський тиждень» під гаслом «Здорові діти – майбутнє України»

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом традиційно в Новоселицькому ліцеї №1 проводився «Олімпійський тиждень» під гаслом «Здорові діти – майбутнє України».

До Дня фізичної культури і спорту та в рамках Олімпійського тижня з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні з 9 по 13 вересня в ліцеї було проведено різноманітні заходи:

• -ВС «Ні дня без спорту»;
  • -Веселі старти;
  • -Футзал (Юнаки);
  • -Малюкбол (дівчата);
  • -Волейбол (юнаки+дівчата);
  • -Олімпійський урок «Історії перемоги українських паралімпійців»;
  • -Олімпійський урок  «Як живе український спорт під час війни»;
  • -Олімпійський урок «Видатні спортсмени та Олімпійські чемпіони України».

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Спортивне життя школярів не обмежується одним тижнем, попереду в кожного ще багато спортивних досягнень.