День миру 21 вересня в усьому світі відзначають День миру.

Для когось мирне життя  це буденність, а для нас українців це мрія. Через повномаштабне вторгнення ми кожного дня змушені виборювати право жити під мирним небом. Мир справді має дуже важливе значення і наш народ по особливому це відчуває зараз.

У Новоселицькому ліцеї №1 проходить тиждень Миру. З дітками 1-А класу була проведена ранкова зустріч «День миру». Мета зустрічі: створити у класі хороший, позитивний настрій на весь день; виховувати почуття патріотизму, розуміння важливості миру та толерантності в сучасному світі; вшанувати пам’ять загиблих героїв. Символом миру є голуб. Діти передавали його з рук в руки з найкращими побажаннями один одному. Всі  хочуть миру і спокою.  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

Класний керівник            Світлана Волканеско