#вихованняБуковини2024 #НПВБуковини2024 «Я за мир в Україні»

Напередодні відзначення Міжнародного дня миру в 6-Б класі Новоселицького ліцею №1 була проведена виховна справа на тему: «Я за мир в Україні». Метою якої було: ознайомити учнів з історією започаткування Міжнародного дня миру; виховання в учнів патріотичних почуттів, гордості за Батьківщину; розвиток людяності: доброти, милосердя, співчуття; виховувати бажання жити та працювати у мирі, дружбі та злагоді, бути справжнім громадянином своєї країни.

На виховну справу до шестикласників завітали гості: військовослужбовець Віталій БАКРЕВ, який зараз проходить реабілітацію та в.о. директора КУ «ЦПСП» Новоселицької міської ради Ірина ГАБА.

Під час виховної справи учасники обговорили, що сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба. І що найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

На завершення учні та гості власноруч виготовили символом миру.

Класний керівник 6-Б класу                Оксана ПЕТРОВА