ДІТИ УКРАЇНИ  ЗА МИР

МИР – це життя, щастя, чисте небо над головою.

Кожен день воїни Збройних Сил України віддають своє життя, борючись за мир і безпеку нашої країни. Вони ризикують своїм здоров’ям та життям для того, щоб ми могли спокійно жити і працювати. З нагоди Міжнародного дня миру в 4-Б класі  проведено виховну справу «Діти України за мир: Міжнародний день миру!».

Учні виготовляли  своїми руками листівки-подяки  для  воїнів.

Кожна дитина вкладала в роботу не лише старанність, а й душу, бо вважає важливим підтримати солдатів, подякувати за їхню мужність та відвагу, висловити щиру любов.

Маємо надію, що ці вітальні патріотичні листівки прикрашені  з великою любов’ю і щирими побажаннями, приємно порадують наших захисників і нададуть їм наснаги для подальшої боротьби за мир в Україні, зміцнять віру в себе та світле наше майбутнє.

Класний керівник   : Людмила  КОДРЯНУ