Листівки для воїнів до Дня Миру

Учні 4-А класу  виготовили листівки для воїнів до Дня Миру. Це стало чудовим способом підтримки та висловлення вдячності тим, хто захищає мир і спокій. Листівки   містили добрі слова, побажання миру, малюнки голубів, квітів, сердець та інших символів, які уособлюють надію і вдячність. Це додало особливого значення листівкам, адже такі побажання створюються з любов’ю та добротою. Надіємось вони зможуть стати приємним сюрпризом для воїнів на передовій. Під час роботи обговорили та пояснили дітям, чому важливо підтримувати військових, які захищають країну, та як важливі навіть такі маленькі знаки уваги, як листівки. Ця ініціатива допоможе дітям відчути себе частиною спільної мети — підтримки миру, а також продемонструє, як навіть маленький жест може мати велике значення для інших.

Класний керівник: Ельвіра Куті