Ранкова зустріч «Ми за мир на нашій Україні!»

Напередодні Міжнародного  дня миру, який ми відзначаємо щороку 21 вересня, учні 2-Б класу провели ранкову зустріч на тему: «Ми за мир на нашій Україні!».

Діти дізнались, що цей день встановлено відповідно до Указу Президента від 5 лютого 2002 року і його мета – звернути увагу на необхідність завершення усіх війн та конфліктів, а також підкреслити важливість мирних переговорів, дипломатії та толерантності.

Учні обговорили значення слова «мир», важливість мирних відносин і завершення війни. Вирізали голубів – символ миру і приліпили їх до нашої карти України із єдиним побажанням, щоб швидше закінчилась війна.

Особливо це бажання нині актуальне для нас – українців. Адже ми  пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що як ніхто розуміємо цінність миру.

Класний керівник 2-Б класу: Оксана Сірякова