ПРИВІТ! Я – КЛІТИНА!

Вивчення біології — це завжди захоплююча подорож у світ живих організмів. На цьому тижні учні 7 класів Новоселицького ліцею №1 стали дослідниками та дослідницями, адже занурилися у дивовижний світ власних спостережень. Працюючи з світловими мікроскопами, учні мали можливість познайомитися з різновидами клітин, з основами клітинної будови. Цей досвід став не лише навчальним, а й справжнім відкриттям для кожного з них.

Під час обговорення семикласники активно ділилися своїми враженнями. Вони порівнювали отримані зображення, дискутували про відмінності між різними типами клітин і ділилися спостереженнями щодо їхніх функцій. Наприкінці уроку учні обговорили, чому важливо розуміти клітинну будову, та як це знання допомагає їм у повсякденному житті. Вони зрозуміли, що клітини — це основа всіх живих організмів, і їхнє вивчення відкриває двері до нових знань у біології.

Таким чином, урок біології не лише поглибив знання учнів про клітини, але й спонукав їх до самостійного мислення та дослідження. Це стало ще одним кроком у їхньому навчальному процесі, що надихає на подальше вивчення науки про життя.

Яна ДИСАР, вчитель біології