УЧИТЕЛІ НОВОСЕЛИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ № 1 – У ПОСТІЙНОМУ РУСІ ТА РОЗВИТКУ!

Не дарма кажуть, що школа — це не стіни, школа — це діти, це вчителі, це ті, хто робить цей заклад світлим, затишним і розумним. Педагоги ж – це такі люди, які мають постійно вдосконалюватися.

Так, 24 вересня 2024 року вчителька української мови та літератури Гречана Ірина Юріївна провела майстерку для колег щодо вдосконалення навичок написання статей у публіцистичному стилі. Філологиня звернула увагу на особливості публіцистичного стилю, правила написання статті та її структуру.

Практичною частиною майстерки стало об’єднання вчителів у групи, під час чого педагоги мали можливість закріпити здобуті знання, написавши власні статті на зазначені теми.

І. Вільде писала: «Слова – це кольорові камінці. Мало їх назбирати – треба ще навчитися з них узори викладати». Учасники та учасниці майстерки не лише назбирали камінці, а й виклали з них прекрасні візерунки.

Уляна Житарюк, вчитель української мови та літератури