Світ — це книга. І хто не подорожував по ньому — прочитав у ній лише одну сторінку. Августин Аврелій

Туризм є одним з найпопулярніших видів відпочинку. Подорожуючи люди пізнають світ – історію, культуру, звичаї своєї Батьківщини та інших країн. А отже, не лише відпочивають, а й збагачуються духовно.

Указом Президента від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щорічно відзначатиметься День туризму. Напередодні цього дня у 6-Б класі Новоселицького ліцею №1 відбулась виховна справа «Незвичайні види туризму», під час якої шестикласники дізнались про ці види туризму. Діти із захопленням слухали та переглядали презентацію, обговорили види туризму, визначили основні характеристики та відмінності. Наприкінці заходу учні вирішили намалювати один із видів туризму, який би вони захотіли спробувати, або той в якому вони брали участь.

Проведений захід був цікавим, захоплюючим, змістовним.

Класний керівник 6-Б класу                 Оксана ПЕТРОВА